Sfeervolle halfopen bebouwing met 3 slaapkamers en garage
Gruuthusestraat 64, 8700 Tielt
Ref: TH/25/363
Verhuurd
€ 825
| 1 badkamer | |
| 3 slaapkamers | |
| 161 m² woonopp. | |
| 158 m² grondopp. | |
| EPC: 411 kWh/m2/jaar |
Algemeen
Op een steenworp van het station van Tielt vinden we deze sfeervolle gezinswoning met drie slaapkamers en een garage. Door zijn uitstekende bereikbaarheid zijn winkels, scholen en openbaar vervoer vlakbij.
Indeling
Bij het binnenkomen van de woning treffen we meteen een ruime inkomhal. Van hieruit kan je de kelder, keuken en leefruimte bereiken. De leefruimte straalt warmte uit door het indirect licht en is bijzonder functioneel door de ingebouwde kasten. Vanuit zowel de leefruimte als de keuken is er zicht op de onderhoudsvriendelijke stadstuin, die voorzien is van een kunstgras. De keuken is uitgerust met een elektrische kookplaat, vaatwasser en oven. Aansluitend op de keuken vinden we een wasplaats, de badkamer en een apart toilet. De badkamer werd vernieuwd in 2015 en beschikt over een inloopdouche, ligbad en enkele lavabo. Via de stadstuin bereiken we de garage met automatische sectionale poort. Deze biedt plaats voor een stadswagen en enkele fietsen. Tenslotte is er nog een praktische zij-uitweg via de tuin om makkelijk met de fiets in de garage te kunnen. En heb je ook een gemakkelijke toegang tot de winkel Okay.
Op de eerste verdieping zijn 3 slaapkamers terug te vinden van respectievelijk 10,5 m2, en 2 x 8,5 m2. In 2 van de 3 slaapkamers zijn ruime inbouwkasten terug te vinden. Tenslotte is er een vaste trap naar de zolder die als grote bergruimte kan ingedeeld worden.
Troeven
* Uitstekende bereikbaarheid
* Gezellige leefruimte
* Onderhoudsvriendelijke stadstuin
* Ruime garage
Interesse in deze charmante woning? Aarzel dan niet en contacteer Magali voor een bezoek!
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Op een steenworp van het station van Tielt vinden we deze sfeervolle gezinswoning met drie slaapkamers en een garage. Door zijn uitstekende bereikbaarheid zijn winkels, scholen en openbaar vervoer vlakbij.
Indeling
Bij het binnenkomen van de woning treffen we meteen een ruime inkomhal. Van hieruit kan je de kelder, keuken en leefruimte bereiken. De leefruimte straalt warmte uit door het indirect licht en is bijzonder functioneel door de ingebouwde kasten. Vanuit zowel de leefruimte als de keuken is er zicht op de onderhoudsvriendelijke stadstuin, die voorzien is van een kunstgras. De keuken is uitgerust met een elektrische kookplaat, vaatwasser en oven. Aansluitend op de keuken vinden we een wasplaats, de badkamer en een apart toilet. De badkamer werd vernieuwd in 2015 en beschikt over een inloopdouche, ligbad en enkele lavabo. Via de stadstuin bereiken we de garage met automatische sectionale poort. Deze biedt plaats voor een stadswagen en enkele fietsen. Tenslotte is er nog een praktische zij-uitweg via de tuin om makkelijk met de fiets in de garage te kunnen. En heb je ook een gemakkelijke toegang tot de winkel Okay.
Op de eerste verdieping zijn 3 slaapkamers terug te vinden van respectievelijk 10,5 m2, en 2 x 8,5 m2. In 2 van de 3 slaapkamers zijn ruime inbouwkasten terug te vinden. Tenslotte is er een vaste trap naar de zolder die als grote bergruimte kan ingedeeld worden.
Troeven
* Uitstekende bereikbaarheid
* Gezellige leefruimte
* Onderhoudsvriendelijke stadstuin
* Ruime garage
Interesse in deze charmante woning? Aarzel dan niet en contacteer Magali voor een bezoek!
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Kenmerken
| Renovatiejaar | 2015 |
| Algemene staat | Instapklaar |
| Beschikbaar | Per datum |
| Beschikbaar vanaf | 01/02/2026 |
| Oriëntatie tuin | Noord-Oost |
Adres
| Straat | Gruuthusestraat |
| Stad | 8700 Tielt |
Omgeving
| Bushalte | op minder dan 500 m |
| Ontspanning | op minder dan 500 m |
| Restaurant | op 1000 m tot 1500 m |
| School | op minder dan 500 m |
| Treinstation | op minder dan 500 m |
| Winkel | op minder dan 500 m |
Bebouwing
| Totale opp. grond | 158 m² |
| Bewoonbare opp. | 161 m² |
| Breedte huis | 9 m |
| Breedte grond | 9 m |
Comfort
| Internet | Ja |
| Riolering | Ja |
| Rolluiken | Ja |
| Prijs | € 825 |
| EPC | 411 kWh/m2/jaar |
| EPC ref. | 2733614-RES1 |
| Label |
|
| CO²-emissie | 13306 kg/m2/jaar |
| Overstromingsgevoeligheid | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Stedenbouwkundige bestemming | Niet ingegeven |
| Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding | Niet ingegeven |
| Bouwvergunning | Niet ingegeven |
| Verkavelingsvergunning | Niet ingegeven |
| Voorkooprecht | Neen |
| Beschermd erfgoed | Niet ingegeven |
| Renovatieplicht | Niet ingegeven |
Woonkamer
| 27 m²
Keuken
| 11 m²
Badkamer
3x
Slaapkamer
WC
Garage
Kelder
| 12 m²
Tuin
| 51 m²