Ruim 2-slaapkamer appartement met terras en garage in Merelbeke
Potaardeberg 51 bus 2, 9820 Merelbeke-Melle
Ref: TH/26/054
In optie
€ 895
| 1 badkamer | |
| 2 slaapkamers | |
| 100 m² woonopp. | |
| 897 m² grondopp. | |
| EPC: 190 kWh/m2/jaar | |
| 1990 |
Algemeen
In de Potaardeberg te Merelbeke bevindt zich dit appartement in een rustige en aangename omgeving. Dankzij de centrale ligging zijn horeca, winkels en scholen vlot bereikbaar op wandelafstand, wat zorgt voor een praktische en toegankelijke woonlocatie. Het appartement biedt een ideale combinatie van comfort en bereikbaarheid.
Indeling
Via de inkomhal, voorzien van een apart gastentoilet, krijg je toegang tot de verschillende ruimtes van het appartement. De ruime leefruimte vormt het hart van het appartement en sluit aan op de keuken met bijkomende wasruimte. Vanuit deze leefruimte geniet je van een aangenaam zicht op het terras en de gemeenschappelijke tuin, wat zorgt voor een aangename buitenruimte. De badkamer is uitgerust met een ligbad en een dubbele lavabo. Verder beschikt het appartement over twee volwaardige en ruime slaapkamers. Extra comfort wordt geboden door de aanwezigheid van airconditioning in de leefruimte en de keuken. Een grote troef is een ruime privatieve garagebox. Bovendien is de elektriciteitskeuring conform, wat extra gemoedsrust biedt. Het appartement combineert rust en functionaliteit en beschikt over een praktische indeling, ideaal voor wie op zoek is naar een aangename woonst.
Belangrijkste troeven
* Alles op wandelafstand
* Ruime leefruimte
* Terras
* Ruime garagebox
Benieuwd naar deze opportuniteit? Plan eenvoudig een bezoek met Magali en ontdek zelf de troeven van dit appartement!
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
In de Potaardeberg te Merelbeke bevindt zich dit appartement in een rustige en aangename omgeving. Dankzij de centrale ligging zijn horeca, winkels en scholen vlot bereikbaar op wandelafstand, wat zorgt voor een praktische en toegankelijke woonlocatie. Het appartement biedt een ideale combinatie van comfort en bereikbaarheid.
Indeling
Via de inkomhal, voorzien van een apart gastentoilet, krijg je toegang tot de verschillende ruimtes van het appartement. De ruime leefruimte vormt het hart van het appartement en sluit aan op de keuken met bijkomende wasruimte. Vanuit deze leefruimte geniet je van een aangenaam zicht op het terras en de gemeenschappelijke tuin, wat zorgt voor een aangename buitenruimte. De badkamer is uitgerust met een ligbad en een dubbele lavabo. Verder beschikt het appartement over twee volwaardige en ruime slaapkamers. Extra comfort wordt geboden door de aanwezigheid van airconditioning in de leefruimte en de keuken. Een grote troef is een ruime privatieve garagebox. Bovendien is de elektriciteitskeuring conform, wat extra gemoedsrust biedt. Het appartement combineert rust en functionaliteit en beschikt over een praktische indeling, ideaal voor wie op zoek is naar een aangename woonst.
Belangrijkste troeven
* Alles op wandelafstand
* Ruime leefruimte
* Terras
* Ruime garagebox
Benieuwd naar deze opportuniteit? Plan eenvoudig een bezoek met Magali en ontdek zelf de troeven van dit appartement!
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Kenmerken
| Bouwjaar | 1990 |
| Beschikbaar | Per datum |
| Beschikbaar vanaf | 01/05/2026 |
| Elektriciteitscertificaat | Ja, Conform |
Adres
| Straat | Potaardeberg 51/2 |
| Stad | 9820 Merelbeke-Melle |
Omgeving
| Bank | op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte | op minder dan 500 m |
| Kinderopvang | op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning | op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant | op 500 m tot 1000 m |
| School | op 500 m tot 1000 m |
| Snelweg | op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation | op 4000 m tot 5000 m |
| Winkel | op 500 m tot 1000 m |
Bebouwing
| Totale opp. grond | 897 m² |
| Bewoonbare opp. | 100 m² |
| Breedte huis | 25 m |
| Breedte grond | 44 m |
| Diepte grond | 24 m |
| Prijs | € 895 |
| Maandelijkse lasten | € 50 |
| EPC | 190 kWh/m2/jaar |
| EPC ref. | 20240625-0002762870-RES-2 |
| Label |
|
| CO²-emissie | 2531 kg/m2/jaar |
Woonkamer
| 35 m²
Keuken
| 11 m²
Badkamer
2x
Slaapkamer
WC
Terras
| 5 m²
Garage
| 15 m²