Moderne BEN-woning in Tielt met 3 slaapkamers, ruime tuin en garage
Weverijstraat 30, 8700 Tielt
Ref: TH/26/424
Nieuw
€ 1.100
| 1 badkamer | |
| 3 slaapkamers | |
| 145 m² woonopp. | |
| 270 m² grondopp. | |
| EPC: -21 kWh/m2/jaar | |
| 2025 |
Algemeen
Deze moderne woning in landelijke stijl is gelegen in een rustige, residentiële omgeving op korte afstand van het centrum van Tielt. Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, scholen en openbaar vervoer zich binnen handbereik, zowel te voet als met de fiets. Ook het station ligt op wandelafstand, wat zorgt voor een vlotte verbinding naar omliggende steden. De straat is verkeersluw, wat zorgt voor een veilige en kindvriendelijke woonomgeving.
Indeling
Via de inkomhal met gastentoilet betreedt u de woning, vanwaar u doorloopt naar de open leefruimte. Deze ruime leefzone wordt gekenmerkt door een aangename lichtinval en een open indeling, waardoor er voldoende plaats is voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eethoek. De moderne keuken sluit aan op de leefruimte en is praktisch ingericht met voldoende opbergmogelijkheden. Aansluitend bevindt zich een afzonderlijke wasruimte, ideaal voor het plaatsen van wasmachine en droogkast.
Via de leefruimte bereikt u de tuin, waar u kan genieten van een rustige en aangename buitenomgeving. Achteraan bevindt zich de garage, die eenvoudig toegankelijk is via het tuinpad.
Op de bovenverdieping vindt u drie volwaardige slaapkamers, die flexibel kunnen worden ingericht naargelang uw noden. De badkamer beschikt over zowel een douche als een ligbad en biedt het nodige comfort. Daarnaast is er nog een ruime zolder aanwezig, die perfect kan dienen als extra bergruimte.
Varia
Dit is een bijna energieneutrale woning (BEN-woning) waardoor het energieverbruik zeer laag is. Dit komt onder andere door het gebruik van vloerverwarming én koeling, de installatie van zonnepanelen, een geothermische warmtepomp, ventilatiesysteem, ... Op deze manier ben je gegarandeerd van een lage energiefactuur en een optimaal en comfortabel binnenklimaat, zowel in de winter als in de zomer.
Troeven
* Energiezuinig (BEN-woning)
* 3 slaapkamers
* Centrale ligging
* Ruime tuin
Interesse gewekt? Aarzel niet en plan vandaag nog uw bezoek met Magali.
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Deze moderne woning in landelijke stijl is gelegen in een rustige, residentiële omgeving op korte afstand van het centrum van Tielt. Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, scholen en openbaar vervoer zich binnen handbereik, zowel te voet als met de fiets. Ook het station ligt op wandelafstand, wat zorgt voor een vlotte verbinding naar omliggende steden. De straat is verkeersluw, wat zorgt voor een veilige en kindvriendelijke woonomgeving.
Indeling
Via de inkomhal met gastentoilet betreedt u de woning, vanwaar u doorloopt naar de open leefruimte. Deze ruime leefzone wordt gekenmerkt door een aangename lichtinval en een open indeling, waardoor er voldoende plaats is voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eethoek. De moderne keuken sluit aan op de leefruimte en is praktisch ingericht met voldoende opbergmogelijkheden. Aansluitend bevindt zich een afzonderlijke wasruimte, ideaal voor het plaatsen van wasmachine en droogkast.
Via de leefruimte bereikt u de tuin, waar u kan genieten van een rustige en aangename buitenomgeving. Achteraan bevindt zich de garage, die eenvoudig toegankelijk is via het tuinpad.
Op de bovenverdieping vindt u drie volwaardige slaapkamers, die flexibel kunnen worden ingericht naargelang uw noden. De badkamer beschikt over zowel een douche als een ligbad en biedt het nodige comfort. Daarnaast is er nog een ruime zolder aanwezig, die perfect kan dienen als extra bergruimte.
Varia
Dit is een bijna energieneutrale woning (BEN-woning) waardoor het energieverbruik zeer laag is. Dit komt onder andere door het gebruik van vloerverwarming én koeling, de installatie van zonnepanelen, een geothermische warmtepomp, ventilatiesysteem, ... Op deze manier ben je gegarandeerd van een lage energiefactuur en een optimaal en comfortabel binnenklimaat, zowel in de winter als in de zomer.
Troeven
* Energiezuinig (BEN-woning)
* 3 slaapkamers
* Centrale ligging
* Ruime tuin
Interesse gewekt? Aarzel niet en plan vandaag nog uw bezoek met Magali.
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Kenmerken
| Bouwjaar | 2025 |
| Bebouwing | Rijwoning |
| Algemene staat | Instapklaar |
| Beschikbaar | Per datum |
| Beschikbaar vanaf | 01/06/2026 |
| Oriëntatie tuin | Zuid-Oost |
Adres
| Straat | Weverijstraat |
| Stad | 8700 Tielt |
Omgeving
| Bank | op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte | op minder dan 500 m |
| Kinderopvang | op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning | op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant | op minder dan 500 m |
| School | op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte | op minder dan 500 m |
| Treinstation | op minder dan 500 m |
| Winkel | op minder dan 500 m |
Bebouwing
| Totale opp. grond | 270 m² |
| Bewoonbare opp. | 145 m² |
| Breedte huis | 8,5 m |
| Breedte grond | 8 m |
| Diepte grond | 37,5 m |
Comfort
| Elektriciteit | Ja |
| Internet | Ja |
| Stadswater | Ja |
| Prijs | € 1.100 |
| EPC | -21 kWh/m2/jaar |
| EPC ref. | 37015-G-OMV_2022153124/EP09368/A024/D01/SD001 |
| Label |
|
| CO²-emissie | -1 kg/m2/jaar |
| Stedenbouwkundige bestemming | Niet ingegeven |
| Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding | Niet ingegeven |
| Bouwvergunning | Niet ingegeven |
| Verkavelingsvergunning | Niet ingegeven |
| Voorkooprecht | Neen |
| Beschermd erfgoed | Niet ingegeven |
| Renovatieplicht | Nee |
Woonkamer
| 35 m²
Keuken
| 11 m²
Badkamer
3x
Slaapkamer
2x
WC
Garage
Tuin
Parking