Landelijk gelegen woning met grote tuin
Kortekeerstraat 9, 8851 Koolskamp
Ref: TH/26/435
Nieuw
€ 835
| 1 badkamer | |
| 3 slaapkamers | |
| 128,92 m² woonopp. | |
| 559 m² grondopp. | |
| EPC: 325 kWh/m2/jaar |
Ligging
Deze moderne woning bevindt zich in een landelijke en rustige omgeving, ideaal voor wie wil genieten van groen en privacy. De ligging combineert het beste van twee werelden: een vredige, open omgeving met toch een vlotte bereikbaarheid naar nabijgelegen dorpen en voorzieningen. Hier woon je te midden van het landschap, ver weg van de drukte, maar toch met alles wat je nodig hebt binnen redelijke afstand.
Indeling
Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel licht en een mooi uitzicht op het omliggende landelijke groen, wat meteen rust brengt in de woning. In het hart van de woning bevindt zich de moderne keuken, die praktisch is ingericht en mooi aansluit bij de leefruimte. Vanuit de keuken heb je een rechtstreeks zicht op de grote tuin, wat zorgt voor een fijne connectie met buiten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een kamer die kan dienstdoen als dressing of bureau. Elke kamer is lichtrijk en biedt een rustgevend uitzicht op het groene landschap rondom de woning. De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een inloopdouche. De tuin is ruim en ideaal om van het buitenleven te genieten. Zowel binnen als in de tuin is er een berging voorzien, perfect voor extra opslagruimte.
Troeven
* Landelijk gelegen met open zicht
* 3 volwaardige slaapkamers
* Grote tuin met praktische berging
Interesse
Op zoek naar een moderne woning met rust, ruimte en een prachtig uitzicht? Neem dan snel contact op met Magali.
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Deze moderne woning bevindt zich in een landelijke en rustige omgeving, ideaal voor wie wil genieten van groen en privacy. De ligging combineert het beste van twee werelden: een vredige, open omgeving met toch een vlotte bereikbaarheid naar nabijgelegen dorpen en voorzieningen. Hier woon je te midden van het landschap, ver weg van de drukte, maar toch met alles wat je nodig hebt binnen redelijke afstand.
Indeling
Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel licht en een mooi uitzicht op het omliggende landelijke groen, wat meteen rust brengt in de woning. In het hart van de woning bevindt zich de moderne keuken, die praktisch is ingericht en mooi aansluit bij de leefruimte. Vanuit de keuken heb je een rechtstreeks zicht op de grote tuin, wat zorgt voor een fijne connectie met buiten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een kamer die kan dienstdoen als dressing of bureau. Elke kamer is lichtrijk en biedt een rustgevend uitzicht op het groene landschap rondom de woning. De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een inloopdouche. De tuin is ruim en ideaal om van het buitenleven te genieten. Zowel binnen als in de tuin is er een berging voorzien, perfect voor extra opslagruimte.
Troeven
* Landelijk gelegen met open zicht
* 3 volwaardige slaapkamers
* Grote tuin met praktische berging
Interesse
Op zoek naar een moderne woning met rust, ruimte en een prachtig uitzicht? Neem dan snel contact op met Magali.
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Kenmerken
| Bebouwing | Half open bebouwing |
| Beschikbaar | Per datum |
| Beschikbaar vanaf | 01/05/2026 |
| Oriëntatie tuin | Zuid |
Adres
| Straat | Kortekeerstraat |
| Stad | 8851 Koolskamp |
Omgeving
| Bushalte | op minder dan 500 m |
| Restaurant | op 500 m tot 1000 m |
| School | op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel | op 500 m tot 1000 m |
Bebouwing
| Totale opp. grond | 559 m² |
| Bewoonbare opp. | 128,92 m² |
| Breedte huis | 9,1 m |
| Breedte grond | 21,2 m |
| Diepte grond | 33,8 m |
Comfort
| Aardgas | Ja |
| Elektriciteit | Ja |
| Internet | Ja |
| Rolluiken | Ja |
| Stadswater | Ja |
| Prijs | € 835 |
| EPC | 325 kWh/m2/jaar |
| Totale EPC | 39.344 kWh/jaar |
| EPC ref. | 20221108-0002717126-RES-1 |
| Label |
|
| CO²-emissie | 7887 kg/m2/jaar |
| Stedenbouwkundige bestemming | Niet ingegeven |
| Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding | Niet ingegeven |
| Bouwvergunning | Niet ingegeven |
| Verkavelingsvergunning | Niet ingegeven |
| Voorkooprecht | Neen |
| Beschermd erfgoed | Niet ingegeven |
| Renovatieplicht | Niet ingegeven |
Woonkamer
| 19 m²
Keuken
| 14 m²
Badkamer
3x
Slaapkamer
WC
Tuin
| 318 m²
Parking