Ondergrondse autostaanplaats in Gent (Muide)
Kopenhagenstraat 10 bus 101, 9000 Gent
Ref: TH/26/076
€ 95
Op een rustige en gezellige locatie in Gent bevindt zich deze ondergrondse autostaanplaats, gelegen op verdieping -2. De parkeerplaats is vlot bereikbaar via een automatische poort met afstandsbediening en heeft een doorrijhoogte van 2,05 m, waardoor ze geschikt is voor de meeste wagens. Het betreft staanplaats nummer 89, gelegen in de Kopenhagenstraat 10 te 9000 Gent.
Deze autostaanplaats is beschikbaar voor particulier gebruik en biedt een eenvoudige oplossing voor wie zorgeloos wil parkeren. De staanplaats is uitsluitend bedoeld voor het parkeren van een voertuig en niet voor opslag of andere activiteiten.
Voor meer informatie kan u contact opnemen met Magali.
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Deze autostaanplaats is beschikbaar voor particulier gebruik en biedt een eenvoudige oplossing voor wie zorgeloos wil parkeren. De staanplaats is uitsluitend bedoeld voor het parkeren van een voertuig en niet voor opslag of andere activiteiten.
Voor meer informatie kan u contact opnemen met Magali.
T: 09 493 04 10
M: magali@gentill.be
Kenmerken
| Beschikbaar | Onmiddellijk |
Adres
| Straat | Kopenhagenstraat 10/101 |
| Stad | 9000 Gent |
Omgeving
| Bank | op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte | op minder dan 500 m |
| Busknooppunt | op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang | op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning | op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant | op 1000 m tot 1500 m |
| School | op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte | op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation | op 2000 m tot 3000 m |
| Winkel | op 1000 m tot 1500 m |
| Prijs | € 95 |
| Stedenbouwkundige bestemming | Niet ingegeven |
| Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding | Niet ingegeven |
| Bouwvergunning | Niet ingegeven |
| Verkavelingsvergunning | Niet ingegeven |
| Voorkooprecht | Neen |
| Beschermd erfgoed | Niet ingegeven |
| Renovatieplicht | Niet ingegeven |
Garage