Modern appartement met 1 slaapkamer in het centrum van Gent
Tichelrei 92, 9000 Gent
Ref: TK/26/077
3DTour
€ 315.000
| 1 badkamer | |
| 1 slaapkamer | |
| 84 m² woonopp. | |
| 171 m² grondopp. | |
| EPC: 156 kWh/m2/jaar | |
| 1959 |
Algemeen
In de Tichelrei vinden we dit appartement in een rustige en aangename buurt, middenin het historische stadscentrum. Het appartement werd volledig gerenoveerd in 2020 en is bijzonder lichtrijk dankzij de grote raampartijen en goede oriëntatie. De ligging vlakbij het Patershol en het Gravensteen is enorm charmant en ondanks de nabijheid van het bruisende stadscentrum is de buurt zeer rustig en groen. Vanop het balkon geniet je bovendien elke dag van de prachtige architectuur van de Gentse torens.
Indeling
Via de inkomhal, voorzien van een apart toilet, krijg je de toegang tot de verschillende ruimtes. De ruime leefruimte met grote raampartijen zorgt voor veel natuurlijke lichtinval en vormt het hart van de woning. De keuken bevindt zich tegenover de leefruimte met aansluitend een gezellig balkon.
De ruime slaapkamer van maar liefst 17m² biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed, grote kleerkast en eventueel een bureau. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche en een enkele lavabo. Tot slot is er in het appartement ook nog een praktische berging.
Varia
Het EPC-label B bevestigd de energiezuinigheid van het appartement. Bovendien is de elektriciteitskeuring conform en elk appartement heeft zijn eigen verwarmingsinstallatie (hoogrendementsketel op aardgas). De gemeenschappelijke kosten liggen bijzonder laag door de beperkte gemeenschappelijke delen en afwezigheid van een syndicus.
Belangrijkste troeven
* Volledig gerenoveerd
* Kleine residentie
* Lage gemeenschappelijke kosten
* Centrale ligging
Interesse in dit appartement? Neem contact met Tim voor een afspraak.
📞 0487 40 21 28
📧 tim@gentill.be
In de Tichelrei vinden we dit appartement in een rustige en aangename buurt, middenin het historische stadscentrum. Het appartement werd volledig gerenoveerd in 2020 en is bijzonder lichtrijk dankzij de grote raampartijen en goede oriëntatie. De ligging vlakbij het Patershol en het Gravensteen is enorm charmant en ondanks de nabijheid van het bruisende stadscentrum is de buurt zeer rustig en groen. Vanop het balkon geniet je bovendien elke dag van de prachtige architectuur van de Gentse torens.
Indeling
Via de inkomhal, voorzien van een apart toilet, krijg je de toegang tot de verschillende ruimtes. De ruime leefruimte met grote raampartijen zorgt voor veel natuurlijke lichtinval en vormt het hart van de woning. De keuken bevindt zich tegenover de leefruimte met aansluitend een gezellig balkon.
De ruime slaapkamer van maar liefst 17m² biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed, grote kleerkast en eventueel een bureau. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche en een enkele lavabo. Tot slot is er in het appartement ook nog een praktische berging.
Varia
Het EPC-label B bevestigd de energiezuinigheid van het appartement. Bovendien is de elektriciteitskeuring conform en elk appartement heeft zijn eigen verwarmingsinstallatie (hoogrendementsketel op aardgas). De gemeenschappelijke kosten liggen bijzonder laag door de beperkte gemeenschappelijke delen en afwezigheid van een syndicus.
Belangrijkste troeven
* Volledig gerenoveerd
* Kleine residentie
* Lage gemeenschappelijke kosten
* Centrale ligging
Interesse in dit appartement? Neem contact met Tim voor een afspraak.
📞 0487 40 21 28
📧 tim@gentill.be
Kenmerken
| Verdieping | 2 |
| Bouwjaar | 1959 |
| Renovatiejaar | 2020 |
| Beschikbaar | In overleg |
| Elektriciteitscertificaat | Ja, Conform |
Adres
| Straat | Tichelrei 92 |
| Stad | 9000 Gent |
Omgeving
| Bank | op minder dan 500 m |
| Bushalte | op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt | op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang | op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning | op minder dan 500 m |
| Restaurant | op minder dan 500 m |
| School | op 500 m tot 1000 m |
| Snelweg | op 4000 m tot 5000 m |
| Tramknooppunt | op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte | op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation | op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel | op minder dan 500 m |
Bebouwing
| Totale opp. grond | 171 m² |
| Bewoonbare opp. | 84 m² |
| Breedte huis | 11 m |
| Breedte grond | 11 m |
| Diepte grond | 13 m |
Comfort
| Aardgas | Ja |
| Elektriciteit | Ja |
| Internet | Ja |
| Riolering | Ja |
| Rolluiken | Ja |
| Stadswater | Ja |
| Prijs | € 315.000 |
| EPC | 156 kWh/m2/jaar |
| EPC ref. | 2643585 |
| Label |
|
| CO²-emissie | 2624 kg/m2/jaar |
Woonkamer
| 27 m²
Keuken
| 7 m²
Badkamer
Slaapkamer
WC
Terras
| 2 m²

